PRANIE WODNE

Bielizna pościelowa, jej czystość i świeżość świadczy najlepiej o renomie Państwa firmy i dlatego jej pranie powinno być powierzone wyspecjalizowanemu zakładowi, który będzie w stanie zachować jej pierwotność czystość i świeżość.
 
Nasze CENTRUM USŁUG PRALNICZYCH stosuje najnowocześniejszą technologię prania, dezynfekowania i prasowania bielizny pościelowej w oparciu o najlepsze technologie zaakceptowane przez UE.
 
Oddając zatem swoją bieliznę pościelową do naszego CENTRUM USŁUG PRALNICZYCH macie Państwo pewność, że przejdzie ona pracochłonny i sprawdzony proces prania przy zastosowaniu zaawansowanej technologii, gwarantując tym samym pranie dokładne ale utrzymujące w niezmienionej postaci wszystkie jej parametry i właściwości.
 
Po dokładnej selekcji według typu i intensywności zabrudzeń oraz koloru, bielizna pościelowa trafia do specjalistycznych agregatów piorących, w których zachodzi proces odplamiania, prania wstępnego i dezynfekcji. Następnie poddawana jest prasowaniu przy użyciu pras i magli parowych.
 
Po zakończeniu wszystkich procesów zapakowana zostaje w folię lub wózki dostawcze i dostarczona do Państwa firmy naszymi środkami transportu.
 
Dla klientów indywidualnych oferta obejmuje pranie oraz prasowanie:
-bielizny pościelowej (POWYŻEJ 30 KOMPLETÓW)
-firanek i zasłon
-kołder
-kurtek
-odzieży puchowej
-poduszek
-pokrowców na materace
-sukien ślubnych
-pozostałego asortymentu nadającego się do prania wodnego.